KSPZKOLBez kategorii Skoki, zwroty i zakręty na Kursie Elite MTB i Szosa!

Skoki, zwroty i zakręty na Kursie Elite MTB i Szosa!

0 Comments

Proszę o zwrócenie uwagi – to nie jest wyścig. Elite MTB i Szosa to nowa, interaktywna trasa rowerowa dla wszystkich fanów MTB (Mountain Bike). Ostatnio, bawiąc się na nowej trasie, naprawdę wyróżniłem. Kurs składa się z skoków, zwrotników i technicznych ścianek jazdy po wełnie. Kurs ma również cztery specjalne punkty orientacyjne, gdzie możesz ostrzyć swoje umiejętności.

Jeżeli szukacie sposobu na wzbogacenia zwykłych ćwiczeń rowerowych o nowe metody, to dobrze trafiliście. Przy okazji czterodniowego przygotowania do tego kursu miałem okazję przekonać się jak odpoczynek na kolarstwie górskim można przeistoczyć w świetną zabawę!

Jeżeli macie już trochę doświadczenia jeżdżąc po górach lub po drogach i myślicie sobie – dobra, mam już dosyć codziennych treningów to muszę powiedzieć Wam że Kurs Elite MTB i Szosa jest naprawdę czymś innym! Gros skoków to ruchy dwufazowe. To oznacza że wykonujesz dwa ruchy: pierwszy ruch – napina twój cały ciało w celu wzniesienia się powietrzu, a drugi ruch – odpowiednie opadanie na kole i dynamiczny start.

Dzięki poprawnej jazdzie na trasie można podnieś swoje szybkości, dynamikę i precyzję obsługi roweru. Dodatkowym aspektem jest kwestia bezpieczeństwa, ponieważ ta trasa ma specjalnie oznaczone progi kontrolne w postaci torped itd., co pomoże Ci lepiej monitorować poziom Twojej umiejętności jazdy.

Ponadto Kurs Elite MTB i Szosa posiada strefę relaksu oferując podczas gdy mam chwilę odpoczynku od siodełka roweru, mogę się też docenić grillem oraz dobra muzykom. Wiem że bardzo przydatne jest aby mieć przerwy między okresami aktywności w celu zregenerowania sił fizycznych i psychicznych. A jeśli potrzebujecie lekkich przekąsek lub napojów – nawet je oferujemy!

I na koniec – Zdecydowanie polecam Elite MTB i Szosa dla Państwa i Państwa oraz Waszych bliskich!. Nieważne czy chodzi o przejażdżkę rekreacyjną czy te nasze zorganizowane treningi – po prostu pojadca chyba najlepsza rodzinna aktywności na Kurs EliteMTB i Szosa! Spróbujcie sami!

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób interesuje się kolarstwem, bez względu na poziom zaawansowania. Kurs Elite MTB i Szosa stanowi spełnienie marzeń jazdy na rowerze dla ludzi w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Pokonaj trudne zakręty, skoki i zwroty na swojej drodze ku szczęściu!

Kurs Elite MTB i Szosa jest wyjątkowy – zamienisz się w profesjonalnego kolarza toru przeszkód! Świetnie oznaczone trasy motocyklowe będą prowadzić Cię po estetycznych naturalnych terenach do skoków, skojarzeń i technicznych sekcji.

Dostosuj tor do swojego poziomu umiejętności. Wybierz odpowiedni dystans, by maksymalnie cieszyć się jazdą na rowerze i uniknąć możliwych kontuzji. Zespół Kursu Elite powinien Ci pomóc określić najbardziej odpowiedni kurs do Twoich potrzeb.

Kurs Elite oferuje program szkoleniowy dla początkujących oraz uzupełnianie umiejętności dla zaawansowanych. Poznaj również najnowocześniejszy sprzęt do szybszego i bezpieczniejszego doświadczenia MTB ready!

Dowiedz się więcej o technikach jazdy MTB takich jak skoki, skręty, przeskakiwanie, hamowanie itp., aby maksymalnie cieszyć się każdym kilometrem na torze Kursu Elite.

Kurs Elite MTB i Szosa to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli chcesz udoskonalić swoje umiejętności kolarstwa grawitacyjnego i ulepszyć technikę jazdy terenowej na rowerze! Dołącz do naszej społeczności i sprawdź najlepszy tor przeszkód w mieście!

W miniony weekend, sezon wyścigów MTB i szosowych przyciągnęła na Kurs Elite w Lidzbarku w Warmińsko-Mazurskim. Przez pięć kilometrów trasy zawodnicy pokonywali zakręty i skoki, by osiągnąć meta pełna adrenaliny i oklasków.

Uczestnicy naszego konkursu mieli możliwość uczestniczenia w wyścigu głównym lub w grach towarzyszących. Najlepsi z najlepszych rywalizowali o cennego nagrody jedenacy – gratulacje zespołu Kurs Elite!

Wybiegając do finałowej linii mety, zawodnicy ścinali sekundy dzięki ostrym skokom i zwrotom. Takie manewry były konieczne w szczególnie trudnym haśle: opadające łagodnie stoki, dobrze wymierzone zakręty, liczne hopki i skoki.

Jeśli sosowcy chcieli osiągnąć najlepszy czas, musieli sobie radzić z mieszanką technicznych sekcji połaczonych szybko przebiegającymi odcinkami przystosowanymi do całosezonowego treningu i startowania z zawodami na całej drodze do mety.

Wśród uczestników byli lokalni faworyci Andrej Łepsum i Eugen Bandera, którzy po raz kolejny postawili na swoje talenty prezykacyjne i szybko podsumowali bieg na dwa pierwsze miejsca – Gratulacje!

Wspaniała atmosfera zebrana jedynie dla Kurs Elite to doskonała okazja do tego, aby sprawdzić swoje umiejętności bojowe na szosie lub ścignik’s trasie MTB. Przykro nam, że następny bieg już za rok – lepiej wrócić jeszcze raz!